PROGRAM

Hlavní konferenční sál

9:00 - Keynote (Štěpán Beneš, ISP Alliance)

9:30 - Vývoj trhu poskytovatelů internetu (konsolidace trhu, cenotvorba, další zdroje příjmů, infrastrukturní byznys...) Moderátor Štěpán Beneš (ISP Alliance), diskutují Michal Peterka (KPE), Marek Petruška (ALPI), Jan Jirka (Jon.cz)

11:15 - Technologické novinky (Vývoj bezdrátových technologií - WiFi 6 (802.11ax), MIMO, Multiuser MIMO, 5G pásma - 3,6 GHz, 60 GHz, GPON, pasivní infrastruktura) - Moderátor Štěpán Beneš (ISP Alliance), 

13:00 - Oběd

14:00 - Obchod a marketing pro ISP (Komunikace se zákazníkem, marketing a přehlcenost zákazníka, efektivita, procesní řízení...) - Moderátor Štěpán Beneš (ISP Alliance), diskutují Jan Gregor (Tlapnet) , Tomáš Mathauser (VUMS) , Josef Tkačik (Sledovanie TV), Ondřej Martínek (Globema)

15:45 - Novinky v regulaci telekomunikačního trhu (Iniciativy a aktivity EU - Gigabit society, Evropský kodex elektronických komunikací, ePrivacy) - Moderátor Rostislav Kocman (ISP Alliance), diskutují Roman Vavro (RÚ SR), Pavol Gerhat (Grant Thornton Advisory) 

17:30 - Závěr konference

Každý tematický blok má svého garanta - moderátora. Blok je kombinací krátkých prezentací k probíranému tématu a moderované diskuse pozvaných odborníků, s prostorem pro dotazy z publika.

Workshopy

10:00 - PCV Computers - Reverzní POE Switche, Dahua - kamery, noční vidění, rozpoznávání obličejů, ukládání velkých dat (Adam Mlejnek, Zdeněk Valdman)

11:00 - Vanco - Svět mikrovln - porovnání dohledů jednotlivých výrobců, plánování multibandu (David Němec)

12:00 - RF elements - Novinky a ich využitie v praxi (Jakub Sivák)

14:00 - TP-link - Speciální program pro ISP od TP-link

15:00 - VUMS DataCom - Výměna zkušeností s navrhováním mikrovlnných spojů  - Způsob navrhování mikrovlnných spojů se za v posledních letech zásadně změnil. Na co se dneska klade největší důraz a co je dnes naopak méně důležité? Jaké dosahy jsou ještě rozumné a co už je přes čáru? Trocha „hraní“ s kalkulačkami dosahu.Srdečně zveme všechny, kteří mikrovlnné spoje plánují a chtějí přispět svými zkušenostmi, a také ty, kteří se o navrhování spojů chtějí něco dozvědět. (Martin Buroň)

16:00 - Ha-vel - Procesní řízení ve společnosti a efektivní nástroj pro procesní řízení (Michal David)

 

Workshopy probíhají v malém sále, s kapacitou do 30 osob. Workshopy jsou zaměřené prakticky a předpokládá se interakce s účastníky, kteří přišli na workshop proto, že je téma opravdu zajímá a chtějí se dozvědět něco nového.

Afterparty

Začátek ve 20:00